Rob, Rob, Rob a taky Taylor

17. října 2009 v 13:12 | Nikčus |  Scans, interviews
Takže v aktulaní Topdívce psali celkem 3krát o Robovi, všechno to bylo celkem jako jeho problémy.
a) v článku o holywoodských hvězdách, které jsou star první velikosti byl Rob, ale i Tay. Takže k Robovi, o něm psali že všichni ho chtějí jenom jako sexy upíra Edwarda. Říka, že se skutečným Robertem by jsme se už po 2 minutách pekelně nudili. (No tak hlavně že se s ním nenudí Kristen, ne? xD). Taky se, prý, na sebe ve filmu vůbec nedívá, že by se mu prej uřitě udělalo špatně. Často taky googluje svoje jméno, aby věděl co se o něm píše, zajímají ho hlavně nelichotivé věci. Topdívka k tomu říka, že je to něco jako skryté volání o pomoc, typu: Nečekejte ode mě příliš, ja si to totiž nezasloužím. Nejsem totiž perfektní, chci být jenom štastný.
-no tak já myslim, že s tim voláním o pomoc to trošku přehání, zní to jako kdyby chtěl spáchat sebevraždu.-
b) v článku o sexualních zpovědích hvězd je taky i Rob, říká tam krátce o tom, jak musel takovou scénu nátáčet s mužem a že osvětlovači se u toho přitom hrozně chichotali. Když potom skončilo natáčení, mel malý nervový kolaps.
-no tak já se mu nedivim xD-
c) znovu jeho problémy, je tam mezi hvězdami, které mají zlomené srdce. Jemu ho, prý, zlomila Kristen (-jak jinak-), když se k němu po skončení natáčení začalo chovat chladně, přitom on by sní tak rád chodil. Nezvládal to vůbec chlapsky. Ostříhal si vlasy a smutek zaháněl nákupem nového auta.
-no tak tohle už všichni známe, a já doufám, že tohle už je dávno stará zpráva a ve skutečnosti je to jinak.
d) ještě v članku o hvězdách s komplexy psali o Taylorovi, kterého štve, že je vždycky ve stínu Roba. Ten je totiž vždycky hvězdou číslo 1, a Tay je vždycky až ten 2. Prý nechápe proč všichni holky letí na Roba.
K tomu docela dost přispělo taky to že, s ník Selena Gomez údajně chodila jenom proto, aby se dostala blíž k Robovi. Když to nevyšlo rozešla se s Tayem a ještě ho poprosila aby se o ní zmínil v dobrém u Roba.
-no tak co ja vim, tak Tay je už tak dost velká hvězda, jasně, Rob je asi pořád trošku větší, ale i tak na Taylora letí spoustu holek-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama