Listopad 2009

Robert Pattinson: Stmívání učí teenagerky sexuální abstinenci

30. listopadu 2009 v 14:39 | Nikčus♫ |  Robert Pattinson♥
Herec Robert Pattinson věří, že film Stmívání a jeho pokračování Nový měsíc učí mladé dívky sexuální abstinenci. Představitel upíra Edwarda Cullena dokonce tvrdí, že sexuální abstinence je v jeho filmech představována jako sexy záležitost. Jeho láska k Belle Swanové je totiž přísně platonická, neboť ona je obyčejným člověkem.

"Úspěch knižních předloh Stmívání vychází ze skutečnosti, že fanoušci mohou toužit po Edwardovi a že v první knize není žádný sexuální styk mezi ním a jeho láskou. Stmívání je velkou metaforou pro sexuální abstinenci a její erotický podtext. V příběhu je také spousta dalších elementů, které jsou sexy," uvedl Pattinson pro Daily Telegraph.

Třiadvacetiletému Robertovi role Edwarda zcela změnila život. Rodák z Londýna se sice objevil jako Cedric Diggory ve filmech o Harrym Potterovi, ale až po prvním filmovém Stmívání ho začaly pronásledovat na ulici davy fanoušků. "Pronásledují mě spousty ječících fanoušků, ale když s nimi pět minut mluvíte, iluze je pryč. Často chtějí vidět svou představu, nikoli realitu," dodal Robert.

Eclipse poster

29. listopadu 2009 v 19:34 | Nikčus♫ |  Eclipse news

Rob/ Edward na natáčení New moon

29. listopadu 2009 v 19:20 | Nikčus♫ |  Robert Pattinson♥
Nová fotka z natáčení New moon


Lindsay chtěla okrást Kellana

29. listopadu 2009 v 19:15 | Nikčus♫ |  Actors
Hmmmmm.....

Zdá se ,že se herečka dostala do vážných finančních problémů.Jinak by se nesnažila okrádat své bližní.
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.Jak jinak vysvětlit ,že Lindsay Lohan (24) rozkazala barmance,aby přepsala její utratu v hodnotě 10 000jč na účat herce Kellana Lutz (24) ,známého z upíří sagy Twilight. Ten měl smulu protože zrovna byl ve sejném baru jako Linsay.Herečka ho chtěla bez skrupů okrástlí okrást, protože se neznají. Měla však smůlu , musela útratu zaplatit sama...Podpisy

28. listopadu 2009 v 22:15 | Nikčus♫ |  ♥ Robsten ♥
No nezlobte se na mě, ale ten podpis co má Rob, bych naškrábat zvládla taky :)


Rozdíly mezi filmem a knihou- NM :)

28. listopadu 2009 v 18:51 | Nikčus♫ |  New moon news
1. Více svlečených chlapců.
Všichni jsme věděli, že si můžeme udělat obrázek o alabastrové hrudi Edwarda ve Volteře, ale kdo tušil, že bychom měli vidět tolik vlkodlaků s horkou kůží? Naštěstí 'Wolf Pack' mají tak vysoké teploty, že odpálí pryč jejich oděvy tak často, že jejich volba pro společný úbor jsou ustřihlé džíny bez košile.

2. Scény ve Volteře.
New Moon kniha není slavná pro její pomalé tempo, díky ochromující depresi, kterou tam má Bella. Takže je dobře, že se film vrhá do akčních scén a, že se snaží vlčí potyčky trošku více oživit. Naše oblíbené je: sledování jednoho z Volturiových -
Felixe, jak rozmetal našeho drahého Edwarda. I tato scéna byla vytvořena pro film.

3. Místo toho, že Bella mluví sama pro sebe, posílá e-maily Alici.
New Moon, stejně jako všechny Twilight knihy, vypráví vnitřní hlas Belly, aby nám řekl co se asi tak děje v její hlavě. V New Moon, Bella píše e-maily - aby se zbavila deprese - Alici, do práce. Jsou to důmyslně maskované zprávy mezi Bellou a Alicí. (A také e-mailová adresa Alice, byla vytvořena pro film a jak dostat do filmu reklamu pro e-mail Apple MobileMe.)

4. Bella je méně smutná než v knihách.
Značná část knihy je věnována srdcervoucí Belle, dlouhým měsícům zlomeného srdce a depresi, takže je dobře, že film tuto část trošku zkrátil, kvůli vyprávění. Kritikové si stěžují, že Bella tráví tolik času, zíráním do prázdna a chřadnutím nad Edwardem. Jen kdyby věděli, jak mnohem víc jsme, my čtenáři, trpěli spolu s Bellou v knihách! Naštěstí je tam skript jak Bella přechází tuto hroznou dobu, tak nějak, v relativně krátkém čase.

Team Edward ♥ or ♥Team Jacob

28. listopadu 2009 v 18:25 | Nikčus♫ |  Edward Cullen
Na Simplytwilight jsem našla stars, jaké jsou teamy. Jupí náš Edward má většinu :) ♥ Ne, já nejsem zlá :)
1) Demi Lovato
2)Audrina Patridge
3) Jennifer Love Hewitt
4)Joe Jonas
5)Stephanie Pratt
6)AJ McLean


AJ McLean

Victoria with her newborn army

28. listopadu 2009 v 17:23 | Nikčus ♫ |  Eclipse news

Naše SBéčko bella

Nikki and Kellan

28. listopadu 2009 v 16:39 | Nikčus♫ |  Actress

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

New moon, Maci a já

28. listopadu 2009 v 16:29 | Nikčus ♫ |  New moon news
Tááááák jo, dlouho jsem tu nebyla, to přiznávám... :) No každopádně, včera jsem byla na New moon. Byla jsem tam s Maci, na jejím blogu jsem taky webmiss.
New moon: Musim říct, že to bylo skvělý! Chris Weitz to prostě skvěle natočil. Bylo to víc podle knížky, bylo to hodně vtipný, dost jsme se nasmály, a bylo tam i víc líbaní Edwarda a Belly ♥. Jediný co se mi někdy nelíbilo byla hudba. Třeba při útoku Jaspera, to se nám tam teda moc nehodilo. Naopak se mi třeba líbila scéna, kdy byl záběr na Edwarda v tý Brazílii! To se mi děsně líbilo. Ale bylo toho samo víc. Scéna na spolužáky Belly při Romeo a Julii :D, Alice :D, a spousta skvělých hlášek (Edward: "Upírům se nedá věřit. Věř mi." :D) Prostě skvělý odpoledne :)
Ps: dávám new anketu. K tě minulé, vyhrál Edward :)