Prosinec 2009

Happy New Year!!

31. prosince 2009 v 13:00 | Janča a Nikčus |  Me and blog
Všem vám přejem do Novýho roku spoutu zdraví a štěstí a úspěchy s blogem
Užijte si Silvestra a moc se neopijte ;-) Škodí to

Happy New Year!New photoshoot Ash

30. prosince 2009 v 20:18 | Janča |  Ashley Green
Podle mě jí to zase sluší :-D
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Děkuju sbéčku Agi ♥ Kája

Je prej singl xD

30. prosince 2009 v 20:08 | Nikčus♫ |  Robert Pattinson♥
No jistěé... On je fakt děsej, v tomhle mi neskutečně leze na nervy! Už potřetí dneska něco na ten způsob čtu a nějak semnou začínaj otřásat pochybnosti xD Je nevim čemu věřit a čemu ne...Pěkně otrávený už byl Robert Pattinson (23) ze "zaručených" zpráv o jeho vztahu s kolegyní Kristen Stewart, které se neustále objevovaly v médiích. Udělal jim proto rázný konec!

Vydal totiž oficiální prohlášení: "Jsem single! Všechno, co se píše o mém soukromém životě, je aboslutní lež!"

Proč by si to ale novináři vymýšleli? "Myslím, že je to jasné," tvrdí Rob s tím, že jeho soukromý život je tak nudný, že kdyby si reportéři něco nevymysleli, neměli by o čem psát.

"Když točíme, jsem prakticky úplný samotář! Z hotelu vycházím, jen na natáčení nebo občas na večeři," svěřil se filmový Edward.

Podle časopisů to ale vypadá úplně jinak! "To je právě ono, když si přečtu noviny, zdá se, že každý večer chodím někam pařit a mojí milenkou je Kristen."

Opak je podle jeho slov ale pravdou! "Se mnou je nuda, jsem rád sám a věnuju se jen a jen filmování," zakončil Rob!Twilight kiss stills :)

30. prosince 2009 v 13:08 | Nikčus♫ |  Twilight news
Njn, Bella+Edward ( nebo spíš Kristen+Rob ;-) :D)

free image hostfree image hostfree image hostfree image host


Z novinek

29. prosince 2009 v 15:10 | Nikčus♫ |  ♥ Robsten ♥
Pání lidi koukněte co jsem našla na novinkách!! Teda já ne, ale táta, když byl na kompu, tak to tam zahlíd, no měly jste mě zase vidět, jak jsem vyšilovala, když jsem to viděla :D
Ale to nej: je to o Robsten!! ♥ Hurá! :D ♥♥♥ Znáte mě, já a něco o Robsten :D Je to v podstatě článek z rozhovoru pro H.B. akorát v jinym překladu a rochu jinak tam něco vyzní. Ikdyž nějaké info tam mají dost blbě.
Je to krásně dlouhý! Musim Vám to rozložit do cč.

Láska, rozchod, pak zásnuby a nakonec možná i svatba. Tak se vyvíjí filmový příběh Belly a Edwarda v pokračování upírské ságy Stmívání s názvem Nový měsíc, která pobláznila teenagery po celém světě. Pikantní je, že hlavní hrdinové Robert Pattinson a Kristen Stewartová svou lásku ze stříbrného plátna přenesli i do soukromí. A údajně se chtějí vzít.
Když se do sebe zamilují upír (Robert Pattinson) a nevinná dívka (Kristen Stewartová), není to vůbec jednoduché.

Když se do sebe zamilují upír (Robert Pattinson) a nevinná dívka (Kristen Stewartová), není to vůbec jednoduché.Podle posledních informací si Robert s Kristen hledají dům, kam by se spolu odstěhovali. Jejich blízký přítel však tvrdí, že brát se zatím nehodlají. "Potřebují ale místo, kde se budou cítit bezpeční a budou mít naprosté soukromí, aby se mohli víc poznat a zjistit, jestli spolu opravdu chtějí žít. Naštěstí jsou natolik inteligentní, že nic nechtějí uspěchat."
Dvojice právě ve Vancouveru po Novém měsíci natáčí třetí pokračování ságy Elipse (Zatmění). Nestěžují si na drsnou kanadskou zimu, ale na nesnesitelné paparazzi, kteří je sledují na každém kroku. Ti jsou, stejně jako davy šílených fanoušků, opačnou mincí popularity, kterou jim přineslo už Stmívání, první snímek o příběhu platonické lásky mezi dospívající dívkou a svůdným upírem.
Na natáčení Elipse bydlí společně v pětatřicátém poschodí hotelu, kde je nikdo neruší. Dostat se ale z hotelu je pro ně téměř nemožné. "Snažíme se dostat ven, ale hotel má patnáct východů a všude hlídkují paparazziové. Vlastně se ani na chvíli nemůžeme jít spolu projít po městě. Roberta, kterému je třiadvacet, to frustruje ještě víc než mě v devatenácti. I já ale musím přiznat, že je to šílená otrava," prozrazuje Kristen.


Rok 2009-Hvězdný rok Kristen

29. prosince 2009 v 13:10 | Nikčus♫ |  Kristen Stewart♥
Super článeček, je tam samo i zmínka o Robsten, proto se mi to tak líbí

Bezpečně můžeme říci, že rok 2009 byl hvězdným rokem herečky Kristen Stewart.
Krásná brunetka začala svoji hereckou kariéru již v osmi letech a od té doby vystupovala ve více než 30 filmů, a filmem Twilight si prosaila celosvětovou slávu.
Twilight Saga ze tří filmů (zatím), podle besceleru od Stephenie Meyerové, je to upírská romantika a Kristen ve všech třech filmech zazářila svou hlavní rolí, Belly Swanové.

Právě během natáčení Twilight, byla představena Robertu Pattinsonovi, který v Twilight Saga hraje roli upíra, Edwarda Cullena.

Tihle dva, mají ve filmu tak intenzivní romanci, že to upoutalo pozornost miliónů fanoušků po celém světě, kteří doufají, že jejich intenzivní romance je také skutečností v reálném životě.

Jejich vztach nebyl potvrzen veřejně, ale z toho, jak to vypadá, Stewart a Pattinson jsou jeden z nejžhavějších párů Hollywoodu.

Pokud, se chcete nabažit této talentované herečky, máte štěstí! Její čtyři nové filmy "The Runaways", "Welcome To The Rileys", "Eclipse" a "K-11", vyjdou již v očekávaném novém roce 2010...

‼Kopíruj jen s tímto zrojem‼


Rob na minci

28. prosince 2009 v 20:37 | Janča |  Robert Pattinson♥
Omg Robík na minci no prostě božííí


Zdroj-znovu díík :-D

New animky

28. prosince 2009 v 20:29 | Janča |  New moon news
Nové animky z New Moonu jsou good :-D

Zdroj-dííííky

Rozhovor s rodiči Jacksona

28. prosince 2009 v 20:15 | Janča |  Actors
Rozhovor s rodiči Jacksona :-D


Díky našemu sbéčku Agi ♥ Kája

Taylor Lautner- krádež

28. prosince 2009 v 18:49 | Nikčus♫ |  Taylor Lautner
Ahoj!
Tak si lidi představte, konečně mám taky něco s Twilight! Dodatečně jsem k Vánocům dostala placky Twilight! A jsem z nich fakt happy xD! Původně jsem chtěla kalendář, ale ten neměli, takže jsem si vybrala tohle. V tom obchodě měli i různý postery s NM nebo TS, ale byli docela dost drahý, takže mi nakounec koupili radši tohle :) No stejně si možná ještě něco koupim ;-)
Tady máte jenom něco s Tayem, nebo spíš s jeho plakátem
-No taky bych si ukradla, ale s Robem nebo Kristen :D-Každý chce mít doma hvězdu Twilight!
Taylor Lautner a Robert Pattinson byli ukradeni! A to dokonce několikrát! Samozřejmě, že ne ti živí, ale jejich plakáty v životní velikosti.

Fast-foodový řetězec Burger King je totiž partnerem filmu Nový Měsíc a do všech svých restaurací v USA nalepil fotky hlavních hvězd této ságy!

Potýká se teď proto s každodenními krádežemi. "Je to šílené, vždycky se vtrhne nějaká holka, serve Taylora ze dveří a uteče," svěřil se jeden zaměstnanec BK v Montaně!

A jeho kolegové z ostatních provozoven souhlasí: "Ať je tam kdokoliv z New Moon, během pár hodin je ten plakát pryč!"

Naštěstí má ale fast-food plakátů velkou zásobu, takže jakmile zaměstnanci zjistí, že star je opět pryč, nahradí ji další fotkou! U nás se zatím Twilight stars v Burger King neobjevují!

Dalším problémem, kterému musí restaurace čelit, jsou neustále pomalované dveře. "Každé ráno se na nich objevují nové a nové zamilované vzkazy pro hvězdy ságy Twilight. Nestačíme to mýt," postěžoval si další zaměstnanec.

Zdá se tedy, že BK si touto reklamní kampaní přidělal víc práce než užitku...