Únor 2010

Anna at Guild Awards

28. února 2010 v 18:53 | Janča |  Actress
více v cč


Kellan--Paparazii

28. února 2010 v 18:33 | Janča |  Actors
Jako obvykle mu to tam sluší,jak jinak :-D


Kris and Rob at the airport

28. února 2010 v 9:00 | Janča |  ♥ Robsten ♥
Hmm... Rob nesl Kris tašku

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.com


Kris-"The Yellow Handkerchief"

28. února 2010 v 8:45 Kristen Stewart♥
Jen co si Kristen odbyla premiéru filmu The Runaways, přichází s další...
Stejně jako film, ve kterém hraje Kristen Stewart slavnou zpěvačku Joan Jett a který sklidil velký úspěch na festivalu Sundance, je i "The Yellow Handkerchief" nezávislý snímek, který je na hony vzdálený od komerční série Twilight. Kristen chce zkrátka dokázat, že není jen herečkou jedné role a to se jí daří. Na premiéře v Los Angeles odhodila ležérní look a byla tentokrát za dámu a navíc s novým účesem, čímž si vysloužila spoustu obdivných pohledů přítomných pánů.

O co ve filmu půjde?
V téhle road movie nás čeká příběh hledání opravdové lásky, zasazený do oblasti, která se jen pomalu vzpamatovává po ničivém hurikánu Katrina. Stárnoucí kriminálník Brett Hanson (William Hurt) po osmiletém pobytu ve vězení zvažuje, jestli se má snažit vrátit ke své ženě May (Maria Bello), kterou stále miluje, ale má strach, že ho nebude chtít vidět. Do cesty mu ale přichazejí Gordy (Eddie Redmayne), přerostlé dítě posedlé fotografováním, a Martine (Kristen Stewart), kteří se nabídnou, že ho svezou. Brett přes počáteční nedůvěru souhlasí a sám ani neví, jak moc jejich čisté úmysly ovlivní celý jeho život...

Trailer

Kellan-pomáhá zvířatům

28. února 2010 v 8:39 | Janča |  Scans, interviews
Mega dobře Kellan to se musí uznat :-)

Chladný upír ze ságy Twilight, je ve skutečnosti sympaťák se srdcem na pravém místě.
Tohoto sexy týpka znáš určitě jako Emmetta, bratra hlavního hrdiny Edwarda Cullena, ale ve skutečnosti má do upíra hodně daleko. Kellan Lutz, kterému bude 15. března 25 let, totiž dokázal, že není jen namachrovaný krasavec, ale sympaťák, který se nebojí pomáhat okolí, konkrétně opuštěným psům a kočkám.

Sám vlastní fenku Kolu, kterou si domů odnesl z útulku a díky tomu vůbec neváhal, když ho oslovila organizace PETA se svým projektem s názvem ADOPT, don't buy (Adoptuj, nekupuj). Info z plakátů tě možná bude šokovat, ale je to bohužel skutečnost. "V USA projde ročně útulky na 7 milionů psů a koček, ale celá polovina z nich je utracena, protože jsou buď nemocní nebo je nikdo nechce! Lidé si totiž raději koupí krásný a výstavní "kousek" bez chybičky, místo toho, aby si osvojili nějakého křížence z útulku a tím mu dali šanci na život, za který by svým páníčkům byl bezmezně oddaný.

Kellan proto na plakátech se svou Kolou vyzývá: "Tím, že si koupíte zvíře, jiné zabijete. Mělo by být naším posláním, vzít si zvíře z útulku a vzít ho pod ochranná křídla, starat se o něj a dát mu domov".

Ale to neplatí jen pro Ameriku, protože tento problém se týká například i nás. Takže, jestli třeba doma uvažujete o tom, že byste si pořídili nějakého mazlíka, zkuste nejdřív společně zajít do útulku. Zvířat, která by dala všechno za to, aby si je někdo vybral, jsou tam tisíce a pořád čekají...

New photo-Ash

28. února 2010 v 8:36 | Janča |  Ashley Green
No ty šaty se mi teda moc nelíbí,ale jinak goood :-D


imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Dakota-narozky

27. února 2010 v 11:13 | Janča |  Actress
Dodatečně všechno nej :-)

Šestnáct let bylo v úterý 23. února Dakotě Fanning a pořádně to oslavila!
Svou rodinu a nejbližší přátele pozvala do vyhlášené luxusní restaurace Villa Blanca v Beverly Hills, kde si všichni nejprve pochutnali na skvělé večeři a pak došlo i na krájení narozeninového dortu.

"Miluju čokoládu, takže i dort musel být čokoládový," prozradila nadšená Dakota s tím, že to byl zatím nejkrásnější večer jejího života.

Přesto na něm ale chyběla jedna velmi důležitá osoba. "Kristen nemohla přijet kvůli práci, slíbila mi ale, že narozky pak oslavíme jen spolu," svěřila se Dakota.

Dakota dostala spoustu dárku, ze všeho nejvíc se ale teď podle svých slov těší, až půjde skládat řidičské zkoušky.

V USA se totiž smí řídit už od šestnácti a Dakota si chce co nejdřív pořídit vlastní auto.


New still from "The Runaways"

27. února 2010 v 11:09 | Janča |  The Runaways
Vydají fakt goood :-)

imagebam.comimagebam.com